6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Vajda Júlia (1913-1982) Kompozíció, 1963
78

Vajda Júlia (1913-1982)

Kompozíció, 1963

Akvarell, papír, 21 x 28 cm
Jelezve jobbra lent: Vajda Julia 1963.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft