6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Vajda Júlia (1913-1982) Zöld műterem festőállvánnyal, 1945-46
105

Vajda Júlia (1913-1982)

Zöld műterem festőállvánnyal, 1945-46

Olaj, papírlemez, 35 x 49,5 cm
Jelezve hátoldalon: 1945-46 Vajda Júlia V/31
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft