20. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Kompozíció, 1973
118

Bálint Endre (1914-1986)

Kompozíció, 1973

Olaj, vászon, 31,5x48 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint 973
Kikiáltási ár: 800 000 Ft