20. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Misztikus figura, 1969
135

Bálint Endre (1914-1986)

Misztikus figura, 1969

Olaj, fa, 118x41 cm
Jelezve középen lent: Bálint 69
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Kiállítva: A magyar festészet rejtőzködő csodái – Válogatás magyar magángyűjteményekből II., Mű-terem Galéria, Budapest, 2005. szeptember 10 – október 9.

Kiállítva és reprodukálva: Száv év ragyogás. Osztrák festészeti kiállítás. Eisenberger Jenő gyűjteménye – Bécs. Károlyi Palota Kulturális Központ, Budapest, 2001. június 15 – augusztus 30, 29. oldal, katalógus: 80.