66. aukció (2021 kortárs)
Bartl József (1932-2013) Kompozíció, 1977- 80
8

Bartl József (1932-2013)

Kompozíció, 1977- 80

Olaj, vászon, 33 x 44 cm
Jelezve jobbra lent: Bartl 80, Jelezve hátoldalon: Bartl 77
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft