66. aukció (2021 kortárs)
Bartl József (1932-2013) Szentendre, 1982
68

Bartl József (1932-2013)

Szentendre, 1982

Akril, akvarell, papír, 69,7 x 49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bartl 82
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

¦ egykor Szölke László gyűjteményében

¦ A Szölke-gyűjtemény, MANK Galéria, Szentendre, 2020

¦ Wehner Tibor: Szölke-gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 88. oldal