10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Aczél Ilona, geometrikus formák, kompozíció
31

Aczél Ilona (1929-2000)

Kompozíció, 1979

Olaj, farost, 42 x 280,5 cm
Jelezve jobbra lent: Aczél 79
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft