6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Konok Tamás (1930-2020) Kompozíció, 1982
33

Konok Tamás (1930-2020)

Kompozíció, 1982

Akril, kollázs, vászon, papír, 18,5 x 15 cm
Jelezve jobbra lent: Konok 82., Jelezve hátoldalon: Konok 1982/30
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft