6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Konok Tamás (1930-2020) Kompozíció, 2013
72

Konok Tamás (1930-2020)

Kompozíció, 2013

40 x 40 cm, Akril, vászon
Jelezve hátoldalon: Konok 2013/101
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft