25. aukció
Marosán Gyula (1915-2003) Kompozíció, 1995
40

Marosán Gyula (1915-2003)

Kompozíció, 1995

Olaj, vászon, 91x121,5 cm
Jelezve jobbra lent: Marosán 1995
Kikiáltási ár: 440 000 Ft

Kiállítva: • Julius Marosan. McLaughlin Gallery, Oshawa, Kanada, 1995. • Marosán Gyula kiállítása. Retorta Galéria, Budapest 2004. • Marosán Gyula és az Európai Iskola. Aulich Art Galéria, Budapest, 2004. • Marosán Gyula életmű kiállítása. MűvészetMalom, Szentendre 2006. • Marosán Gyula. Aba-Novák Kulturális Központ, Szolnok, 2007.