25. aukció
Marosán Gyula (1915-2003) Zöld sugarak, 1944
13

Marosán Gyula (1915-2003)

Zöld sugarak, 1944

Olaj, farost, 45x71 cm
Jelezve hátoldalon: Marosán Gyula 1944
Kikiáltási ár: 300 000 Ft

Kiállítva: Marosán Gyula kiállítása. Retorta Galéria, Budapest, 2004.

Kiállítva és reprodukálva: • Marosán Gyula és az Európai Iskola. Aulich Art Galéria, Budapest, 2004. • Marosán Gyula életmű kiállítása. MűvészetMalom, Szentendre, 2006. 9. • Marosán Gyula. Aba-Novák Kulturális Központ, Szolnok, 2007.