25. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Kompozíció, 1997
194

Hencze Tamás (1938-2018)

Kompozíció, 1997

Olaj, vászon, 200x60 cm
Jelezve hátoldalon: Hencze T 997
Kikiáltási ár: 650 000 Ft