25. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Vertikális fény, 2007
67

Hencze Tamás (1938-2018)

Vertikális fény, 2007

Olaj, vászon, 120x80 cm
Jelezve középen lent: Hencze 2007, Jelezve hátoldalon: Hencze T: Vertikális fény
Kikiáltási ár: 950 000 Ft