69. Tavaszi Aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Kompozíció, 2001
180

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Kompozíció, 2001

Olaj, karton, 56 x 39 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy Tihamér 2001
Jelezve hátoldalon: Halász Rudolf barátomnak sok szeretettel: Gyarmathy Tihamér Bp. 2011.9.12.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft