69. Tavaszi Aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Szőnyegterv, 1955
105

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Szőnyegterv, 1955

Olaj, farost, 50,3 x 61 cm
Jelezve balra fent: Gyarmathy T. 955
Jelezve hátoldalon: 55/4 Szőnyegterv
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

  • Temesvári Szépművészeti Múzeum, 2011. szeptember 9. – október 31.

  • Gyarmathy Tihamér: Festmények. Szerk.: dr. Várkonyi György. Körmendi Galéria, Budapest, 2004, 114. oldal