12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Kassák Lajos avantgarde kortárs aukció
65

Kassák Lajos (1887-1967)

Kompozíció No. 3., 1960

Olaj, vászon, 90 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: Kassak Composition 3 1960
Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Becsérték: 36 000 000 - 48 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Galerie Denis René, Párizs, 1960. február, kat.sz.n

75

Kassák Lajos (1887-1967)

Képarchitektúra, 1986

Kikiáltási ár: 400 000 Ft