32. aukció
Rafael Viktor (1900-1981) Kompozíció
89

Rafael Győző Viktor (1900-1981)

Kompozíció

Olaj, vászon, kollázs, 84x70 cm
Jelezve jobbra középen: Ráfael
Kikiáltási ár: 480 000 Ft