32. aukció
Rafael Viktor (1900-1981) Páva, 1960-as évek
75

Rafael Győző Viktor (1900-1981)

Páva, 1960-as évek

Olaj, vászon, 127,5x88 cm
Jelezve jobbra lent: Rafael
Kikiáltási ár: 850 000 Ft