37. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Kompozíció
149

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Kompozíció

Olaj, karton, 34x25,5 cm
Jelezve jobbra lent: MT
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft