37. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Lélekvirágok (sorozat)
89

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Lélekvirágok (sorozat)

Olaj, papír, 36x29 cm
Jelezve jobbra lent: MT, Hátoldalon: Kompozíció: XXXIII.
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft