67. Aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Kompozíció
40

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Kompozíció

Akvarell, papír, 29 x 23 cm
Jelezve balra lent: MT.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft