67. Aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Mädchen, 1927
91

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Mädchen, 1927

Olaj, vászon, 57,5 x 99 cm
Jelezve hátoldalon: Mädchen 1927 Mattis Teutsch
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

¦ Majoros Valéria: Mattis Teutsch. Budapest, 1998, 157. oldal