14. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Kompozíció
111

Barcsay Jenő (1900-1988)

Kompozíció

Olaj, fa, 35x40 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

181

Barcsay Jenő (1900-1988)

Kompozíció, 1976

Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft