Berlin – Budapest 1919-1933
Mattis Teutsch János (1884-1960) Kompozíció (Érzet), 1919 körül
64

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Kompozíció (Érzet), 1919 körül

Olaj, karton, 50x60 cm
Jelezve balra lent: MT