Berlin – Budapest 1919-1933
Mattis Teutsch János (1884-1960) Kompozíció, 1919
63

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Kompozíció, 1919

Olaj, karton, 40x29,6 cm
Jelezve jobbra lent: MT