35. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Kompozíció hal motívummal, 1948
29

Bálint Endre (1914-1986)

Kompozíció hal motívummal, 1948

Olaj, vászon, 61,5x88 cm
Jelezve balra lent: Bálint 48
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft