35. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Angyalszárny, 1977
71

Bálint Endre (1914-1986)

Angyalszárny, 1977

Olaj, vászon, 24,5x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint 77, Jelezve hátoldalon: Bálint 977 Csibinek szeretettel Bandi 1977. VIII. 23
Kikiáltási ár: 340 000 Ft