A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Bortnyik Sándor (1893-1976) Kompozíció lámpával, 1923
15

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Kompozíció lámpával, 1923

Olaj, karton, 55x44 cm
Jelezve balra lent: Bortnyik 1923