Berlin – Budapest 1919-1933
Vaszkó Ödön (1896-1945) Koncert, 1931
138

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Koncert, 1931

Olaj, vászon, 140,5x105 cm
Jelezve balra lent: Vaszkó Ödön 31.