Berlin – Budapest 1919-1933
Vaszkó Ödön (1896-1945) Nyitott ablak, 1931
140

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Nyitott ablak, 1931

Olaj, vászon, 80x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszkó Ödön 1931