74. Téli aukció
Gyarmathy Tihamér Európai Iskola
27

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Konstruktív és átlós tér, 1969

Olaj, farost, 94 x 121,5 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 969; 69/3; „Konstruktív és átlós tér”
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 69/3

KIÁLLÍTVA:
¦ Magyar konstruktivisták kiállítása. Lodz, 1973, kat. n.
¦ Gyarmathy Tihamér gyűjteményes kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1979, (kat. sz. n.)