26. aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Konyhai csendélet
91

Medveczky Jenő (1902-1969)

Konyhai csendélet

Olaj, farost, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Medvecky (sic) Jelezve hátoldalon: Medveczky Jenő, csendélet
Kikiáltási ár: 650 000 Ft