26. aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Merengő akt, 1948
188

Medveczky Jenő (1902-1969)

Merengő akt, 1948

Olaj, farost, 69,5x53,5 cm
Jelezve jobbra lent: Medvecz.. (töredékes)
Kikiáltási ár: 450 000 Ft