A Dévényi-gyűjtemény
Barcsay Jenő (1900-1988) Könyöklő nő, 1937 körül
37

Barcsay Jenő (1900-1988)

Könyöklő nő, 1937 körül

Olaj, vászon, 100x60 cm
Jelezve jobbra lent:Barcsay