A Dévényi-gyűjtemény
Barcsay Jenő (1900-1988) Szentendrei dombok, 1936
42

Barcsay Jenő (1900-1988)

Szentendrei dombok, 1936

Olaj, karton, 70x70 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay