35. aukció
Vajda Júlia (1913-1982) Kör tájjal, 1977
73

Vajda Júlia (1913-1982)

Kör tájjal, 1977

Akvarell, papír, 31x23,5 cm
"Jelezve jobbra lent: Vajda Júlia 977, Hátoldalon: Kör tájjal, 1977 23,5x31 cm; Csibinek nagy szeretettel és hálával Júlia, 1981,10, 17"
Kikiáltási ár: 180 000 Ft