35. aukció
Vajda Júlia (1913-1982) Mértani formák, 1974
74

Vajda Júlia (1913-1982)

Mértani formák, 1974

Olaj, ceruza, vászon, kartonon, 25x27 cm
Jelezve jobbra lent: Vajda Júlia 1974, Hátoldalon: Csibinek - Buri Endrénének hálás köszönettel és sok szeretettel Júlia 1976. V. 2.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft