51. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Koratavasz
158

Berény Róbert (1887-1953)

Koratavasz

Olaj, vászon, 73x92 cm
Jelezve jobbra fent: Berény
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Aukcionálva:
‣ BÁV 17. árverés, 9. tétel