51. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Üdülők
206

Berény Róbert (1887-1953)

Üdülők

Olaj, vászon, 100x134,5 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

‣ III. Magyar képzőművészeti kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1952. december 19 – 1953. március 1. kata-lógus: 20.