2. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Korcsolyázók, 1931
30

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Korcsolyázók, 1931

Olaj, vászon, 64x84 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba V. 931
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft