54. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Korcsolyázók a téli Nagybányán, 1934
109

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Korcsolyázók a téli Nagybányán, 1934

Olaj, vászon, 59x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba V. 934. N.B.
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

KIÁLLíTVA ÉS REPRODUKÁLVA:‣ Szenvedély és ráció. Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955).Ferenczy Múzeum, Szentendre, MűvészetMalom,2015. június 5. – szeptember 6. katalógus: 120.