54. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Szentendrei részlet, 1930 körül
48

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Szentendrei részlet, 1930 körül

Olaj, vászon, 66x86 cm
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:‣ Szenvedély és ráció. Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955).Ferenczy Múzeum, MűvészetMalom, Szentendre, 2015. június 5. – szeptember 6. katalógus: 113