42. Aukció
Böhm Pál (1839-1905) Kordé
62

Böhm Pál (1839-1905)

Kordé

Olaj, vászon, 21,5x32 cm
Jelezve balra lent: Fest. Böhm P.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 26. árverés, 32. tétel