42. Aukció
Böhm Pál (1839-1905) Pihenő, 1869
16

Böhm Pál (1839-1905)

Pihenő, 1869

Olaj, vászon, 24x31,5 cm
Jelezve középen lent: Fest.: Böhm P. 1869.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 9. árverés, 14. tétel