21. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Korsós csendélet, 1937
153

Vörös Géza (1897-1957)

Korsós csendélet, 1937

Olaj, vászon kartonon, 46x38,5 cm
Jelezve balra fent: Vörös Géza 37
Kikiáltási ár: 280 000 Ft