21. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Virágos ablak, 1954
160

Vörös Géza (1897-1957)

Virágos ablak, 1954

Olaj, vászon, 100x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza Nm 54
Kikiáltási ár: 650 000 Ft