27. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Körték
216

Schéner Mihály (1923-2009)

Körték

Olaj, farost, 70x90 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner Jelezve hátoldalon: Körték Schéner Mihály
Kikiáltási ár: 320 000 Ft