27. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Nizzai vitorlások
231

Schéner Mihály (1923-2009)

Nizzai vitorlások

Olaj, farost, 39,5x49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner
Kikiáltási ár: 140 000 Ft