8. aukció
Bene Géza (1900-1960) Körtés csendélet
63

Bene Géza (1900-1960)

Körtés csendélet

Olaj, papírlemez, 28x31 cm
Jelezve jobbra fent: Bene G.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft