8. aukció
Bene Géza (1900-1960) Szentendrei udvar, 1939
115

Bene Géza (1900-1960)

Szentendrei udvar, 1939

Akvarell, papír, 68x68 cm
Jelezve jobbra fent: Bene 939, jelezve balra lent: Bene Géza 939
Kikiáltási ár: 450 000 Ft

Proveniencia: egykor Bene Gézáné tulajdona